Ładowanie

FAQ

Częste pytania zadawane przez naszych kursantów.
Czy można przyjść na kurs bez partnera/partnerki?

Tak. Na kurs przychodzą często zarówno same partnerki, jak i partnerzy. W ostatnim czasie zdarza się, że jest przewaga partnerów, szczególnie na tańcu towarzyskim. Zaznaczamy jednak, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować "pary" na kursie. Najlepiej po prostu przyjść i spróbować.

Chcę zapisać się na zajęcia, ale nie wiem, jaki kurs wybrać?

Wszystkim osobom, które nie wiedzą w jakim stylu tańca czułyby się najlepiej, proponujemy spróbować różnych zajęć. Można przyjść na pierwsze zajęcia rozpoczynającego się kursu (po wcześniejszym zapisaniu się) i zdecydować czy kurs nam się podoba. Koszt jednorazowego uczestnictwa w zajęciach to 35zł. W razie decyzji o kontynuacji należy uregulować resztę sumy.

Jak się ubrać, jakie buty należy założyć?

Ważnym jest, by przynosić obuwie na zmianę (najlepiej z elastyczną podeszwą). Polecamy obuwie taneczne, lekkie półbuty (nie na ciemnej brudzącej gumie) lub lekkie obuwie sportowe. Panie tańczące w obuwiu na obcasie: konieczne jest założenie sylikonowych nakładek na obcasy.
Ubiór jak najbardziej wygodny, uzależniony od rodzaju kursu, np. tańce solowe - ubiór sportowy, obuwie sportowe; taniec towarzyski, salsa - luźny, nie krępujący ruchów ubiór codzienny, lekkie półbuty lub obuwie sportowe.

Czy trzeba się wcześniej zapisać?

Jest to najlepszy wariant, gdyż zapis gwarantuje miejsce na kursie do momentu rozpoczęcia pierwszych zajęć. Zawsze potwierdzamy zapis mailowo.

Ile kosztuje kurs?

Cena kursu zależy od kilku czynników. Zniżki przysługują studentom do 26 lat/Uczniom oraz przy wpłacie jednorazowej na konto za kurs przed rozpoczęciem. Szczegóły dotyczące cen znajdują się w rubryce: Cennik. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.

Jakie są stopnie kursów?

W naszej ofercie posiadamy kursy dla początkujących (P1, P2, P3), średniozaawansowanych (S/Z) oraz dla zaawansowanych (Z). Niektóre kursy odbywają się na poziomie otwartym (O), co oznacza, że instruktor ma za zadanie dopasować poziom zajęć to umiejętności uczestników.

Czy można zapisać się na kurs w trakcie jego trwania?

Tak, jeśli są wolne miejsca. Przed przyjściem na zajęcia prosimy o kontakt z biurem.

Czy mogę chodzić na pojedyncze zajęcia?

Jest taka możliwość. Jednak nie polecamy tej formy uczestnictwa w zajęciach, gdyż każdy kurs ma swój przebieg i trudno jest ćwiczyć, chodząc w kratkę. Koszt pojedynczych zajęć to 35 zł.

Zapisałam/em się na kurs, ale nie mogę przyjść na I zajęcia. Co mam zrobić?

W celu utrzymania rezerwacji miejsca należy poinformować Studio o planowanej nieobecności na I zajęciach i chęci kontynuacji nauki od II zajęć. Brak informacji powoduje utratę zarezerwowanego miejsca.