Ładowanie

FAQ

Częste pytania zadawane przez naszych kursantów.
Czy można przyjść na kurs w parach bez partnera/partnerki?

Nie. Na kurs prowadzony w parach przyjmujemy zapisy tylko od par, Studio nie jest w stanie zapewnić partnera/partnerki.

Chcę zapisać się na zajęcia, ale nie wiem, jaki kurs wybrać?

Są dwie możliwości: jeżeli na kursie nie ma kompletu uczestników (jest wtedy aktywna forma płatności za pojedyncze zajęcia), można zapisać się na jednorazowy udział w kursie i ewentualnie kontynuować udział do końca kursu opłacając pojedynczy udział, lub jeżeli kurs na kursie jest komplet uczestników, można przyjść jako widz i zapisać się na nowy kurs - wymagane jest zgłoszenie.

Jak się ubrać, jakie buty należy założyć?

Ważnym jest, by przynosić obuwie na zmianę (najlepiej z elastyczną podeszwą). Polecamy obuwie taneczne, lekkie półbuty (nie na ciemnej brudzącej gumie) lub lekkie obuwie sportowe. Panie tańczące w obuwiu na obcasie: konieczne jest założenie sylikonowych nakładek na obcasy.
Ubiór jak najbardziej wygodny, uzależniony od rodzaju kursu, np. tańce solowe - ubiór sportowy, obuwie sportowe; taniec towarzyski, salsa - luźny, nie krępujący ruchów ubiór codzienny, lekkie półbuty lub obuwie sportowe.

Czy trzeba się zapisać?

Tak, gdyż liczba uczestników jest ograniczona, zapis i dokonanie płatności gwarantuje miejsce na kursie. Zawsze potwierdzamy zapis mailowo, prosimy nie dokonywać płatności przed otrzymaniem od nas potwierdzenia.

Ile kosztuje kurs?

Cena kursu uzależniona jest od terminu dokonania płatności: "przedpłata" jest niższą ceną jeżeli pełna płatność dokonana jest na 8 dni przed rozpoczęciem kursu, "pełna" jeżeli płatność dokonana jest od 7 dnia przed rozpoczęciem kursu. Ceny kursów podane są na stronie każdego kursu. Uczniowie i studencki do 24 roku życia mogą skorzystać z rabatu 10,00 złotych, konieczne jest okazanie ważnej legitymacji przed pierwszymi zajęciami. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane zajęcia.

Jakie są stopnie kursów?

W naszej ofercie posiadamy kursy dla początkujących (dla osób bez żadnego doświadczenia tanecznego w danym stylu), podstawowy (dla osób posiadających jakiekolwiek doświadczenie taneczne), średniozaawansowanych (dla osób posiadających doświadczenie taneczne w danym stylu). Niektóre kursy odbywają się na poziomie otwartym(co oznacza, że instruktor ma za zadanie dopasować poziom zajęć to umiejętności uczestników, lecz nie jest to kurs przeznaczony dla osób którzy po raz pierwszy chcą rozpocząć naukę tańca).

Czy można zapisać się na kurs w trakcie jego trwania?

Tak, jeśli są wolne miejsca (wtedy na stronie kursu aktywna jest forma płatności za pojeyncze zajęcia), należy wysłać zgłoszenie.

Czy mogę chodzić na pojedyncze zajęcia?

Jest taka możliwość,lecz tylko gdy na stronie kursu aktywna jest taka opcja. Koszt pojedynczych zajęć to 45 zł.

Zapisałam/em się na kurs, ale nie mogę przyjść na I zajęcia. Co mam zrobić?

W celu utrzymania rezerwacji miejsca należy poinformować Studio o planowanej nieobecności na I zajęciach i chęci kontynuacji nauki od II zajęć. Brak informacji powoduje utratę zarezerwowanego miejsca.

Nie mogę przyjść na zajęcia, czy będzie możliwość odrobienia? Korzystam z karty sportowej, czy opłata zostanie pobrana z kaucji?

Rozumiemy, że czasami może tak zdarzyć się, dlatego umożliwiamy naszym kursantom odrobienie zgłoszonej zgodnie z naszymi zasadami nieobecności (informacja znajduje się w zakładce "Kursy Tańca/Zasady w Studio). Osoby korzystające z kart sportowych jeżeli odrobią zgłoszoną nieobecność, nie mają odciągniętej opłąty z kaucji.