Ładowanie

O nas

Kilka słów o naszej szkole tańca WDance w Poznaniu

Istniejemy na poznańskim rynku tanecznym od 2004 roku, od września 2013 zmieniliśmy nazwę i nazywamy się WDance. Przez 20 lat zaufało nam kilkanaście tysięcy osób i wiele instytucji oraz firm więc z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, iż na temat tańca mamy sporą wiedzę i doświadczenie. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ciągle poszerzając naszą ofertę tak by każdy mógł znaleźć swoją taneczną drogę. Jesteśmy miejscem w którym naukę tańca łączymy ze świetną zabawą w przyjaznej atmosferze i profesjonalnym podejściem doświadczonego zespołu, dzięki czemu każdy może poczuć się wyjątkowo. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

Dlaczego warto do nas przyjść?
  • nasza taneczna oferta zawiera kursy w parach: taniec towarzyski, taniec użytkowy, discofox (w 2015 roku nasza para zdobyła tytuł Mistrzów Polski w kategorii powyżej 30 roku życia), taniec weselny, salsa
  • kursy solowe: salsa, bachata, latino, videoclip dance, burleska i broadway.
  • zajęcia z techniki tańców latynoamerykańskich, standardowych i klasyki.
  • lekcje indywidualne z każdego stylu oraz pierwszy taniec weselny.
  • formacje taneczne dla młodzieży i dorosłych.
  • profesjonalne pokazy tańca w parach i grupach podczas imprez integracyjnych, firmowych, bali, studniówek, wesel, sylwestra, practise, warsztaty, widowiska taneczne (2014 i 2015 Teatr Scena Wspólna ,2016 CK Zamek Teatr Animacji).

Prezentujemy Tobie wyjątkową szkołę tańca z tradycjami i renomą, gdzie nie tylko nauczysz się tańczyć, ale poznasz nowych wyjątkowych ludzi.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy i animatorzy to ludzie z solidną wiedzą i doświadczeniem
Damian Wasiuta
Taniec Towarzyski, Taniec Ludowy, Taniec Użytkowy, Salsa, Latin Dance, Videoclip, Formacje

Choreograf, dyplomowany pedagog oraz instruktor tańca towarzyskiego, tańca ludowego i hip hopu. Tańczy od 16 roku życia.Jego szkolenie odbywa się u polskich jak i zagranicznych nauczycieli tańca: Andrzej Golonka, Grzegorz Gargula, Broadway Dance Center Nowy Jork: Derek Mitchell, Chio Yamada. Jego pasją taneczną są widowiska taneczno-artystyczne odbywające się w poznańskich teatrach.. Ogromne znaczenie dla jego kariery taneczno-pedagogicznej miały dwa dwuletnie kursy instruktorskie przy Stowarzyszeniu Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie o specjalności taniec towarzyski i taniec ludowy, gdzie pobierał lekcje z klasyki, tańca towarzyskiego, nowoczesnego, ludowego i uzyskał państwowe dyplomy instruktora tańca. Swoją karierę nauczyciela - instruktora rozpoczął w Poznaniu i kontynuuje ją w Studio Tańca WDance od 11 lat. Jego uczniowie stali się instruktorami, ma również parę Mistrzów Polski w Discofox w kat. pow. 31 roku życia z 2015 roku.Jego zajęcia cechuje pasja do ludzi i tańca którą zaraża przez uśmiech i wysoki warsztat dydaktyczny, merytoryczny i taneczny. Od 14 lat podnosi swoje kwalifikacje w takich dyscyplinach tanecznych jak: Taniec Towarzyski, Taniec Użytkowy Discofox, Salsa, Videoclip Dance, Street Dance, Broadway, Latin Jazz i Free Style.

Partnerzy

Nasi partnerzy, współpracujący z naszą szkołą tańca.