Ładowanie

O nas

Kilka słów o naszej szkole tańca

Istniejemy na poznańskim rynku tanecznym od 2004 roku, od września 2013 zmieniliśmy nazwę i nazywamy się WDance. Przez dwanaście lat zaufało nam kilkanaście tysięcy osób i wiele instytucji oraz firm więc z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, iż na temat tańca mamy sporą wiedzę i doświadczenie. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ciągle poszerzając naszą ofertę tak by każdy mógł znaleźć swoją taneczną drogę. Jesteśmy miejscem w którym naukę tańca łączymy ze świetną zabawą w przyjaznej atmosferze i profesjonalnym podejściem doświadczonego zespołu, dzięki czemu każdy może poczuć się wyjątkowo. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

Dlaczego warto do nas przyjść?
  • nasza taneczna oferta zawiera kursy w parach: taniec towarzyski, taniec użytkowy, discofox (w 2015 roku nasza para zdobyła tytuł Mistrzów Polski w kategorii powyżej 30 roku życia), taniec weselny, salsa
  • kursy solowe: salsa, bachata,latino, videockip dance, street dance, hip hop, contemporary jazz, broadway jazz, latin jazz.
  • zajęcia z techniki tańców latynoamerykańskich, standardowych, jazzowych, klasyki, stretching.
  • lekcje indywidualne z każdego stylu oraz pierwszy taniec weselny.
  • formacje taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zajęcia dla mam.
  • profesjonalne pokazy tańca w parach i grupach podczas imprez integracyjnych, firmowych, bali, studniówek, wesel, sylwestra, practise, warsztaty, widowiska taneczne (2014 i 2015 Teatr Scena Wspólna ,2016 CK Zamek Teatr Animacji).

Prezentujemy Tobie wyjątkową szkołę tańca z tradycjami i renomą, gdzie nie tylko nauczysz się tańczyć, ale poznasz nowych wyjątkowych ludzi.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy i animatorzy to ludzie z solidną wiedzą i doświadczeniem
Damian Wasiuta
T. Towarzyski, Taniec Użytkowy, Salsa, Latin Dance, Videoclip, Formacje

Choreograf, dyplomowany pedagog oraz instruktor tańca towarzyskiego i hip hopu. Tańczy od 16 roku życia.Jego szkolenie odbywa się u polskich jak i zagranicznych nauczycieli tańca: Andrzej Golonka, Grzegorz Gargula, Broadway Dance Center Nowy Jork: Derek Mitchell, Chio Yamada. Jego pasją taneczną są widowiska taneczno-artystyczne odbywające się w poznańskich teatrach.. Ogromne znaczenie dla jego kariery taneczno-pedagogicznej miał dwuletni kurs instruktorski przy Stowarzyszeniu Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie o specjalności taniec towarzyski, gdzie pobierał lekcje z klasyki, tańca towarzyskiego, nowoczesnego, ludowego i uzyskał państwowy dyplom instruktora tańca. Swoją karierę nauczyciela - instruktora rozpoczął w Poznaniu i kontynuuje ją w Studio Tańca WDance od 8 lat. Jego uczniowie stali się instruktorami, ma również parę Mistrzów Polski w Discofox w kat. pow. 31 roku życia z 2015 roku.Jego zajęcia cechuje pasja do ludzi i tańca którą zaraża przez uśmiech i wysoki warsztat dydaktyczny, merytoryczny i taneczny. Od 14 lat podnosi swoje kwalifikacje w takich dyscyplinach tanecznych jak: Taniec Towarzyski, Taniec Użytkowy Discofox, Salsa, Videoclip Dance, Street Dance, Broadway, Latin Jazz i Free Style.

Kamil Koterba
Taniec Towarzyski, Latino solo

To niepoprawny optymista, entuzjasta tańca, uważa, że tańczyć może każdy. Aktywnie bierze udział w turniejowym ruchu seniorów. Instruktor tańca o specjalności Taniec Towarzyski - certyfikowany w Krakowie pod okiem Andrzeja Golonki. Jego celem jest szerzenie idei tańca, dzielenie się swoją wiedzą i pasją. Szczególną uwagę przywiązuje do aspektów technicznych tańca oraz czerpania z niego radości.

Kristina Zhebryk
Taniec Towarzyski, Latino Solo, Hip Hop

Absolwentka kierunku Dance and Body Studios na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych. Od trzech lat jest członkiem zespołu Natalii Draganik w Poznaniu. Saportowała Polski Teatr Tańca w spektaklu "W" w choreografii Witolda Jurewicza. Tańczyła w spektaklach: "Body.Short stories." , "Freak Company" chor. Natalia Draganik; "The Link" chor. Natalia Iwaniec. Od wielu lat uczestnik warsztatów i festiwalów takich jak: Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego, BalletOFFFestiwal, Rusza Festiwal. W 2012 roku odbyła też półroczne stypendium taneczne w International College of Sport & Performance w Danii. Jest pełna zaskakujących pomysłów, wymagająca ale i bardzo otwarta.

To miejsce czeka na Ciebie

Twoją pasją jest taniec, chciałbyś spróbować swoich sił w szkoleniu innych, napisz do nas.

Partnerzy

Nasi partnerzy, współpracujący z naszą szkołą tańca.